Goodbye To Berlin

"Goodbye to Berlin"

Po prawie czterech latach, Andy i Guido zrezygnowali z roli właścicieli i administratorów Indica-Fans. Nadszedł czas na zmiany i skupienie się na innych rzeczach. Pomimo iż zawsze będą częścią drużyny, od teraz ich rola na portalu będzie niewielka. Watchlord przejął ich rolę właściciela i administratora całego projektu Indica-Fans.net łącznie z forum.  Od teraz projekt został całkowicie przeniesiony z Niemiec do Stanów Zjednoczonych.

 

Pracujemy aktualnie nad mnóstwem nowych opcji łącznie z otwarciem nowego forum i tłumaczeniem strony na Angielski, Niemiecki, Holenderski. Fiński, Francuski, Włoski, Hiszpański, Rosyjski, Ukraiński, Japoński i Polski. Indica-Fans.net bardzo ceni swoją załogę, aczkolwiek szukamy fanów- tłumaczy. Jeśli sądzisz, że się nadajesz, skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

Wiemy, że wciąż czekacie na nowy album, tak więc skoro mowa o opuszczaniu Niemiec, mamy dla was mały sample z nowego albumu, który według plotek nosić będzie tytuł ,,Shine" -"Goodbye to Berlin". Sprawdźcie również stronę Nieoficjalne Piosenki żeby zobaczyć ,,Missing" i ,,Mountain Made of Stone" z ich debiutu w Meksyku.