Nowy album potwierdzony

POTWIERDZONE!

Obydwa albumy Indiki zostaną wydane 24. stycznia 2014! Tak, dwa albumy na raz!

 

Jestem pewna, że wielu z was zastanawia się dlaczego zabrało to tyle czasu...

          Zgodnie z treścią artykułu na stronie zespołu, Jonsu powiedziała: ,,[...] Shine to jedna z najtrudniejszych spraw którym musiałyśmy stawić czoło w naszym życiu. Po kilku załamaniach nerwowych echa naszych krzyków w końcu ucichły, a my możemy podziękować Rolandowi Sprembergowi za to, co z nami przeszedł, zmuszał nas do pracy niczym niewolników, a my otrzymałyśmy znacznie więcej niż oczekiwałyśmy. Przeżyłyśmy momenty zarówno chwały, jak i takie podczas których sądziłyśmy, że nie ma żadnego sensu w tworzeniu muzyki. Czasem sesje w niemieckim studiu trwały po 14 godzin za jednym razem[...]"
     Watchlord otrzymał wyjaśnienie od Markusa Wogiena z Nuclear Blast: “Jak już pewnie wiecie, album zostanie wydany również po fińsku, nagrania do niego powinny niedługo się rozpocząć, to właśnie on spowodował takie opóźnienie." Poniżej więcej informacji na temat fińskiej wersji albumu.

Telajel napisała do Jonsu, która wyjaśniła, że angielska wersja jest już od dawna gotowa, a opóźnienia spowodowane były tym, że nikt nie chciał podpisać z zespołem kontraktu na drugi album. Nagrania do fińskiej wersji rozpoczną się pod koniec września, natomiast trasa wystartuje się na wiosnę. Więcej informacji na blogu Telajel.
…To własnie z powodu wszystkich tych problemów nowy album był odkładany od 2011.

Albumy zostaną wydane 24. stycznia 2014…
     Digipack Shine można zamówić ze strony Nuclear Blast tutaj. Podobno album będzie się znacznie różnił od ,,dawnej" Indiki. Zgodnie z podanym wyżej artykułem: ,,Rezultatem tak długiego czekania jest czarujący, czysty symfoniczny pop z lśniącymi dodatkami oraz piękne, chwytliwe melodie posiadające wspaniałą duszę"  Więcej informacji znajdziecie w artykule z magazynu Nuclear Blast. Dzięki Indicana Jones możecie przeczytać jego tłumaczenie na facebooku Indica-Fans.net. Natomiast polską wersję znajdziecie tutaj.

Lista piosenek:
01. Mountain Made Of Stone
02. Uncovered
03. A Definite Maybe
04. Goodbye To Berlin
05. Run Run
06. Here And Now
07. Missing
08. Hush Now Baby
09. Behind The Walls
10. A Kid In the playground
11. War Child
-----------
12. Humming Bird (digipak Bonus)
13. Lucid (iTunes Bonus)

Indica zagrała już kilka piosenek z nowego albumu. Można je znaleźć na stronie z nieoficjalnymi piosenkami. 
-Sample Goodbye to Berlin
-Goodbye to Berlin z koncertu w Meksyku
-Missing z koncertu w Meksyku
-Mountain Made of Stone z koncertu w Meksyku  

    Niestety, fińska wersja albumu to całkowicie osobny projekt, niemający nic wspólnego z Shine. Oznacza to, że zostanie on wydany tylko w Finlandii, pod szyldem innej wytwórni. Tytuł drugiego albumu brzmi Akvaario czyli po polsku ,,Akwarium" zgodnie z tłumaczami Niko i Telajel. Jonsu zapowiedziała na facebooku, że nagrania rozpoczną się w Sonic Pump Studios Oy pod koniec września 2013. Fani spoza Finlandii mogą zakupić album w Record Shop X.

Ale poczekajcie, mamy więcej wiadomości…
     Indica-Fans.net przeprowadzi z zespołem wywiad tuż po wydaniu nowych albumów. Pytania zostaną wybrane z propozycji fanów. Każdy z was może zadać swoje pytanie tutaj.

Copyright 2013 © Indica-Fans.net. Możecie kopiować artykuł, prosimy jednak o link do naszej strony i wspomnienie Indica-Fans.net jako autora.