Фан-Інтерв'ю 2014

 Фан-Інтерв'ю 2014

Jonsu

 

Ashanee:
Чи думали ви про співпрацю з яким-небудь запрошеним вокалістом на одній із ваших пісень?
Jonsu:
Так, ми говорили про це.


Ashanee:
Яка була найдивніша / найменша очікувана ситуація ви під час концерту / туру?
Jonsu:
Під час останнього шоу нашого туру з Nightwish і Pain хлопці почали виносити наші барабани та інші інструменти зі сцени в той час, як ми грали. Це був кумедний розіграш, але помста була ще солодше;)

 

Ashanee:
Яке найдурніше питання ви чули під час інтерв'ю або від шанувальників?
Jonsu:
Хіба не кажуть, що немає такої речі як дурне питання?

 

Telajel:
Чи траплялося так, що у гурту Indica був концерт, і ви були в жахливому настрої? Що ви робили у такому разі?
Jonsu:
Так, лише один раз, якраз перед концертом ми побилися з дівчатами. Під час концерту у мене не було ніякого зорового контакту із учасниками групи, і я просто зосередилася на музиці і аудиторії. Ця боротьба тривала близько двох годин, але після цього ми уклали угоду, що ми ніколи не будемо обговорювати складні речі перед шоу.

 

Watchlord:
Ми знаємо, що дівчата роблять бек-вокал, чи була коли-небудь розмова про те, щоб хтось був основним вокалістом конкретної пісні?
Jonsu:
Я запропонувала це для однієї пісні, але учасникам гурту не сподобалася ця ідея.

 

Telajel:
Що ви думаєте про компіляцію з невідомими піснями гурту (як Odotan, UntenMaa, Yön Jalkeen)?
Jonsu:
Чому б ні!

 

Telajel:
Чому ви не переклали "War Child" на фінську?
Jonsu:
Я зробила це, і ми записали її в студії, але так чи інакше, усі ми відчували, що ця пісня звучала занадто мелодраматично і депресивно з фінським вокалом.

 

Ashanee:
Чи замислювалися ви про те, щоб складати важкішу музику?
Jonsu:
Ні.

 

Severus:
Про що пісня "War Child"?
Jonsu:
Тисячі дітей вмирають на війні кожен день. Пісня про красу невинності і про мудрість, що ховається за чистотою, які зіткаються зі злом, жадібністю і смертю тиждень за тижнем, місяць за місяцем, рік за роком. Ця пісня для дітей, які загинули, для тих, яким так чи інакше вдалося вижити під час війни і для тих, які мають стикнутися з нею в майбутньому.

 

Telajel:
Чи плануєте ви записати концертний DVD після туру Shine?
Jonsu:
Напевно, ні.

 

Ashanee:
Коли почнете тур в якості хедлайнера (і я сподіваюся, що так буде), які групи / музикантів ви б воліли брати з собою в якості підтримки, якби ви могли це вирішити?
Jonsu:
The Arcade fire, Beach house, Kate Bush і Air ... проте я впевнена, що порядок зворотній, і ми будемо гуртом підтримки;) Чесно кажучи, це було б здорово, якби ми могли допомогти деяким хорошим невідомим гуртам, таким, як JED і Vox Populi у їх кар’єрі. Давайте подивимося, що станеться в майбутньому.

 

Ashanee:
Які ваші спогади про ваш перший концерті в Польщі? (Węgorzewo Seven Festival 2011 - місце, аудиторія)?
Jonsu:
Я пам'ятаю це шоу дуже добре. Це був хороший фестиваль, публіка була прекрасна, і у нас був шанс побачити деякі чудові гурти там теж. У мене до сих пір є купа демок і альбомів, які я отримала від інших музикантів, які грали там.

 

kerosene:
Яка була ваша реакція, коли ви зустріли деяких фанатів під час вашого прибуття у Мехіко, і що ви думаєте про мексиканську публіку?
Jonsu:
Ми були дуже щасливі і здивовані! Люди були такі добрі і у нас був чудовий тиждень там! Ми сподіваємося невдовзі повернутися туди.

 

Andy:
Недобре питання, я знаю ... Яка версія альбому вам подобається більше: англійська або фінська?
Jonsu:
Жорстке питання. Чесно кажучи, я не слухала їх після мастерингу. Це було чудово – зробити два альбоми, але насправді я не порівнювала їх. Я зазвичай не слухаю моїх власних альбомів після завершення роботи. У той час як ми записуємо, зводимо пісні та займаємося мастерингом, я слухаю наші пісні мільйони разів, але після того, як процес завершено, я уникаю своєї власної музики. Я занадто близька до неї і я починаю відчувати себе занадто емоційно і дивно.

 

Aled91:
Якби ви могли вибрати будь-якого митця, у минулому або сьогоденні, для співпраці над піснею, кого б ви вибрали і чому?
Jonsu:
Кейт Буш, тому що вона одна з найдивовижніших митців, яких я знаю. Я збираюся відвідати її концерт цієї осені в Лондоні.

 

Aled91:
Якщо б у вас була можливість поговорити з молодшою Jonsu, що б ви сказати їй про майбутнє, гурт Indica і всі ваші поїздки до цих пір?
Jonsu:
Я б сказала, щоб вона не надто турбувалася, і просто насолоджуватися життям. Я не впевнена, чи я б попросила, щоб вона щось зробила по-іншому, тому що тоді цей момент буде інакшим… і я думаю, що більшість речей у моєму житті зараз є достатньо добрими.

 

SBN:
Як ви ставитеся до того, щоб грати старий матеріал? Чи є пісні, які фани точно ніколи не почують наживо?
Jonsu:
Навіть при тому, що я сказала раніше, що я не слухаю наших старих альбомів, я люблю грати старі пісні. Єдина проблема з старими піснями є те, що, як правило, завжди є принаймні один член гурту, який, безумовно, не хоче грати певну пісню.

 

kingdomdark:
Чого більш за все не вистачає Вам з минулого? – Учорашній день теж має значення, але відповідь про більш ранній період важливіша ...
Jonsu:
Я інколи сумую за безтурботним відчуттям "Я можу робити все, що я хочу в моєму житті, і ніщо мене не зупинить". Я також сумую за необізнаністю і невинністю мого дитинства. Необізнаність - це блаженство.

 

Watchlord:
Чи плануєте ви тур за межами Європи? Ми хотіли б бачити вас знову в Америці.
Jonsu:
Сподіваюся, що так!

 

Watchlord:
Помітив, що, на відміну від багатьох інших митців зі США (звідки я родом), ви, здається, не "продаєтеся" будь-якій корпорації і залишитися вірними чистоті вашого стилю, але ви також підтримуєте зв'язок безпосередньо з фанатами, особливо через Facebook. Як вам вдається залишатися таким принциповими, будучи популярними музикантами? Чи було це коли-небудь випробуванням?
Jonsu:
Не зовсім. Ніхто ніколи не пропонував нам мільйон за те, щоб ми продали наші душі, тому ми вирішили зберегти їх. Тільки одного разу, коли мені було 14 років, мій шкільний приятель запитав, чи віддала би я душу сатані, якщо він дав би мені два євро, але я думаю, що це була досить паршива пропозиція;)

 

SBN:
Чи було рішення записати новий альбом фінською та англійською мовами спонтанним, десь під час запису або ця можливість розглядалася завжди?
Jonsu:
Kari Hynninen із Suomenmusiikki запропонував цю ідею, і вона відразу нас захопила.

 

kerosene:
Як ви дійшли рішення про те, щоб позбутися всього цього образу фей, хто першим запропонував цю ідею?
Jonsu:
Це було наше рішення. Ми хотіли зробити щось нове в цей раз. Хто знає, може бути, ми повернемося до казкового лісу в наступному році.

 

Moondragon:
Чи лірика англійських та фінських пісень однакова або, принаймні, подібна? Якщо це так, який текст був оригінальним і який був перекладений?
Jonsu:
Альбоми зовсім різні. Англійський альбом був написаним першим.

 

Andy:
Ви згадали в одному з інтерв'ю, що одна з нових пісень був натхненна сном. Чи не могли б Ви сказати нам, яка ця пісня, і наскільки вона відрізняється від оригінального натхнення?
Jonsu:
A mountain made of stone. Мелодія залишалася точно такою, як це було в моєму сні. Лірика трохи відрізняється, тому що леді в моєму сні повторювала фразу “This is who I am” занадто багато разів поспіль. Це не спрацьовувало в реальному світі.

 

Severus:
Які пісні походять зі сну, за винятком "Mountain Made of Stone"?
Jonsu:
Тільки ця пісня прийшла прямо зі сну. "Lucid" – це також пісня про сон, але вона не народилася в ньому.

 

Telajel:
Що ви думаєте про обробку ваших фотографій у фотошопі?
Jonsu:
Неоднозначно, мені подобаються деякі дійсно грубі фотографії, де можна побачити людей такими самими, якими вони є насправді, але мені також подобається, наприклад, мистецтво Heilemania. Я думаю, що він змушує людей виглядати схожими трохи більше на героїв мультфільмів, ніж на реальних людей. Ви можете зробити прекрасні фотографії в обох напрямках.

 

Wishmaster:
Лише один варіант відповіді! Дет-метал або реп?
Jonsu:
Реп з повідомленням, але радше політичний, ніж про гроші та жінок.

 

Wishmaster:
Ви ніколи не пробували їсти равликів? Якщо ні, чи ви спробуйте їх, якщо буде така можливість?
Jonsu:
Ні, ні, ні.

 

Wishmaster:
Якби вам довелося вибрати одну пісню, щоб грати її кожен раз, коли ви йдете спати, яка це була б пісня?
Jonsu:
Camille Saint-Saents - The Swan . Це одна з моїх улюблених пісень, і вона завжди навіює мені дуже спокійні і оптимістичні відчуття.

 

jokuhulu:
Яка ваша думка про те, щоб завести дітей (або додаткових дітей) прямо зараз?
Jonsu:
У двох з учасників гурту діти вже є, і вони дуже милі. Я люблю дітей, але до цих пір у мене не було часу.

 

kingdomdark:
Яка ваша улюблена фінський пісня? - Пісні гурту Indica не рахуються, це мої улюблені (:
Jonsu:
Tehosekoitin: Aikanäyttää. Це був мій перший дотик до поп / рок-музики. Крім того, я люблю пісні Leevi and the leavings.

 

kingdomdark:
Хто чи Ваш улюблений вигаданий персонаж? - З книг, фільмів, мультфільмів, відеоігор і т.д.
Jonsu:
Маленький принц.

 

kingdomdark:
Яка ваша улюблена планета? - Крім планети Земля.
Jonsu:
Плутон, хоча вона і не називається планетою більше. У мене є друг, якого я називаю Плутон як мого таємного сина.

 

Heini, Jenny, Laura, Sirkku ... найближчим часом!

Будь ласка, повідомте Watchlord'а про будь-які помилки:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Copyright © 2014 Indica-Fans.net і кожен учасник інтерв'ю відповідно
Переклад: Severus
Деякі права захищені. Матеріал можна використовувати тільки за відповідного посилання на Indica-Fans.net.